zamknij
MENU

Nasze realizacje:

Aneks kuchenny z historycznymi dodatkami

Renowacja kuchni w mieszkaniu w stuletniej kamienicy: industrialne lampy, naturalne deski, odnowione podłogi.

Dla małżeństwa artystów zamieszkujących w stylowej kamienicy z przełomu XIX i XX w. zaprojektowałyśmy kuchnię, która harmonijnie łączy przeszłość z nowoczesnością. Taki anty-unisex. Miejsce z charakterem.

Nic więc dziwnego, że stół oświetlają olbrzymie industrialne lampy z odzysku. Uzupełniające oświetlenie to rozpięte na metalowej konstrukcji kable w oplocie i żarówki Edisona.
Zgodnie z naszymi wytycznymi odrestaurowano oryginalne podłogi, woskując je porządnie. Na wskroś nowoczesny element, czyli meble kuchenne na wymiar ze współczesnych materiałów, wyposażono w blaty z postarzanych naturalnych desek.
Za blachą perforowaną na górze kuchennej zabudowy ukryłyśmy inteligentne głośniki – żeby ich nowoczesność nie kłuła w oczy.
Kuchenny stół na wymiar nosi – podobnie jak reszta blatów – postarzane deski. W kuchni znalazł się też rodzinny portal społecznościowy – czyli duży obszar pokryty farbą tablicową. No i regał książkowy, bo w tej kuchni pożywiamy nie tylko ciało, ale i całego człowieka.

Projekt zrealizowałyśmy w kooperacji z pracownią Artes Design.

2019 / #projekt wnętrza mieszkania,odnowienie wnętrza,kuchnia na wymiar,styl loftowy,pomysły na renowację

Dla małżeństwa artystów zamieszkujących w stylowej kamienicy z przełomu XIX i XX w. zaprojektowałyśmy kuchnię, która harmonijnie łączy przeszłość z nowoczesnością. Taki anty-unisex. Miejsce z charakterem.

Δ Dla małżeństwa artystów zamieszkujących w stylowej kamienicy z przełomu XIX i XX w. zaprojektowałyśmy kuchnię, która harmonijnie łączy przeszłość z nowoczesnością. Taki anty-unisex. Miejsce z charakterem.

Starą drewnianą podłogę poddano renowacji, woskując ją porządnie.

Δ Starą drewnianą podłogę poddano renowacji, woskując ją porządnie.

Kuchenny stół na wymiar nosi – podobnie jak reszta blatów – postarzane deski. Po prawej – rodzinny portal społecznościowy – czyli duży obszar pokryty farbą tablicową.

Δ Kuchenny stół na wymiar nosi – podobnie jak reszta blatów – postarzane deski. Po prawej – rodzinny portal społecznościowy – czyli duży obszar pokryty farbą tablicową.

Odnowiona przestrzeń mieści także regał książkowy, bo w tej kuchni pożywiamy nie tylko ciało, ale i całego człowieka.

Δ Odnowiona przestrzeń mieści także regał książkowy, bo w tej kuchni pożywiamy nie tylko ciało, ale i całego człowieka.

Uzupełniające oświetlenie – kable w oplocie i żarówki. Oraz ciekawostka – za blachą perforowaną na górze kuchennej zabudowy – ukryłyśmy inteligentne głośniki.

Δ Uzupełniające oświetlenie – kable w oplocie i żarówki. Oraz ciekawostka – za blachą perforowaną na górze kuchennej zabudowy – ukryłyśmy inteligentne głośniki.

Podziel się: