Dzień dobry!

zamknij
MENU

Oferta – projektanci wnętrz Warszawa

Warszawska pracownia architektury wnętrz SZARA / studio (z siedzibą przy ul. dwernickiego 23/87) zajmuje się aranżacją domów, mieszkań, biur oraz lokali usługowych. Realizujemy projekty funkcjonalne i nowoczesne. Nasze motto to „wnętrza dla wymagających”.

Oferujemy kompleksowe projektowanie wnętrz: od wstępnych koncepcji do realizacji „pod klucz”. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami wykonawców, przygotowujemy listy zamówieniowe i świadczymy nadzory autorskie.

ZOBACZ NAJNOWSZE REALIZACJE:

ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE REALIZACJE!

CO WYRÓŻNIA NASZĄ PRACOWNIĘ PROJEKTOWANIA WNĘTRZ?

Ciekawe, niebanalne i modne aranżacje domów, mieszkań, biur i lokali usługowych

Jeśli trzeba, zaprojektujemy specjalnie dla Państwa unikatowe meble na wymiar i niepowtarzalne oświetlenie

Architekci wnętrz z naszej pracowni realizują kompleksowe projekty: zaczynając od wstępnych koncepcji, a kończąc na bardziej złożonych i czasochłonnych realizacjach „pod klucz”. Szczególny nacisk kładziemy na funkcjonalność oraz zastosowanie autorskich rozwiązań, dlatego bardzo często projektujemy meble, lampy czy inne detale specjalnie pod kątem konkretnego wnętrza. Starannie dobrane kolory, detale, wzory, materiały, oświetlenie i meble tworzą całość, w której każdy element spełnia swoją funkcję. SZARA / studio to miejsce, które skupia wybitnych projektantów wnętrz z Warszawy – to właśnie tutaj każdego dnia widoczny jest ich talent i mistrzowskie zacięcie artystyczne. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami wykonawców, przygotowujemy listy zamówieniowe i świadczymy nadzory autorskie. Poczytaj jak pracują architekci wnętrz w Warszawie.

Określenie budżetu inwestycyjnego

Naszą współpracę zaczynamy od rozmowy, w czasie której poznajemy wytyczne Inwestora. Staramy się poznać gust, upodobania oraz możliwości Klienta. Tak przeprowadzona konsultacja jest podstawą do stworzenia miejsca, które będzie dla Klienta zarówno praktyczne i atrakcyjne wizualnie.

Projekt funkcjonalny

To kolejny, równie ważny etap współpracy Klienta z projektantem wnętrz. Projekt funkcjonalny to rzut pomieszczeń z określeniem ich funkcji wraz z oznaczeniem ewentualnych wyburzeń i nowych ścian. Na tym etapie ustalamy również rozmieszczenie mebli i sprzętów.

Wizualizacje wnętrz

Wizualizacja wnętrza ma jeden cel: oddać charakter całego projektu w tym również zastosowanych materiałów, mebli, okładzin ściennych i podłogowych, lamp, armatury i ceramiki oraz pozostałych elementów wyposażenia.

Opracowanie dokumentacji projektowej

Dokumentacja w postaci szczegółowych rysunków wykonawczych. Są to dokładne rysunki techniczne, zawierające wymiary oraz opisy materiałowe i sugerowane rozwiązania konstrukcyjne. Ta precyzyjna i czytelna dokumentacja dla ekip wykonawczych, która pozwala sprawnie przeprowadzić realizację projektu.

Kompleksowość

Kompleksowe projekty wnętrz: zaczynamy od idei, a kończymy na realizacji. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz wsparcie na każdym etapie remontu lub budowy.

Wszechstronność

Realizujemy aranżacje zarówno małych mieszkań, jak i dużych domów. Nasza oferta skierowana jest również do właścicieli wnętrz komercyjnych.

Indywidualne podejście

Uważamy, że kluczem do sukcesu jest bliska współpraca z Klientami. Zaprojektowane przez nas wnętrze ma być spełnieniem wizji Klienta. W SZARA / studio upodobania i potrzeby Inwestorów są na pierwszym miejscu.

Troska o precyzje wykonania i detale

Szczegóły i detale dopełniają każde wnętrze i często są kropką nad „i”. Współpracujący z nami wykonawcy świadczą usługi na najwyższym poziomie. Specjaliści nieustannie nadzorują proces realizacji i dbają o odpowiedni porządek prac.

Δ Zobacz film z naszymi realizacjami

Wnętrza dla wymagających!

Nadzór nad realizacją

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również nadzór autorski nad realizacją projektu. Dzięki tej możliwości ryzyko wystąpienia kosztownych błędów zostaje sprowadzone do minimum, a prace wykonawcze usprawnione.

Powierz swoją nieruchomość naszym projektantom wnętrz

To właśnie oni tworzą najbardziej atrakcyjne i funkcjonalne aranżacje wnętrz w Warszawie. Aby projekt od początku do końca został zrealizowany prawidłowo, niezbędna jest grupa wyspecjalizowanych fachowców. Każda, nawet najdrobniejsza czynność musi zostać wykonana sumiennie. Pracownia SZARA / studio współpracuje z wykonawcami, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie. Od lat grupa naszych projektantów powierza prace zaufanym ekipom remontowym, stolarzom, tapicerom oraz dostawcom materiałów, mebli i dodatków. Wspólne działania dają efekt, z którego jesteśmy dziś dumni – zaufanie Inwestorów i pewność, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Praktyczne rozwiązania, dbałość o detale i fachowe doradztwo

Projekty wnętrz w Warszawie

Projektanci wnętrz z SZARA / studio robią wszystko, by Klient czuł się swobodnie. Nasi specjaliści mają na swoim koncie dziesiątki projektów, których efekt końcowy jest ich wizytówką. Współpracując z nami, otrzymasz pomoc w opracowaniu budżetu realizacyjnego: przygotujemy listy zamówieniowe oraz zestawienia materiałowe, niezbędne na etapie realizacji Twojej inwestycji.

Z NASZEGO BLOGA O WNĘTRZACH:

Pełen pomysłów projektant wnętrz w Warszawie?

Zapraszamy do kontaktu z grupą projektantów SZARA / studio!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!