zamknij
MENU

Nasze realizacje:

Łazienka a raczej – domowe spa

Drobna zmiana układu funkcjonalnego łazienki przyniosła ogromne zmiany (z projektu apartamentu na Mokotowie).

Układ tej łazienki gruntownie prze⁣projektowałyśmy, zamieniając miejscami dawny prysznic i umywalkę. Dzięki takiemu prostemu zabiegowi pomieszczenie stało się o wiele bardziej przestronne i uporządkowane. Teraz to już bardziej domowe spa niż zwykła łazienka.

Wybrana przez nas ceramika ma niemal biżuteryjny urok – każda sztuka ma unikalny kształt i fakturę, a ich połyskujące wykończenie sprawia, że wyglądają naprawdę nietuzinkowo.

Kabinę prysznicową nie tylko przyniosłyśmy w nowe, bardziej funkcjonalne miejsce, ale także uzupełniłyśmy o podświetlaną wnękę.

Szafka łazienkowa – na szerokość 2/3 pomieszczenia – wyposażyłyśmy w lustrzane fronty. Lustra powiększają dodatkowo optycznie przestrzeń. Tuż pod szafkami – podświetlana wnęka, a w niej – chowane gniazdko elektryczne.

Obejrzyj pozostałe wnętrza zaprojektowanego przez nas apartamentu: 1. otwarta kuchnia z jadalnią, 2. pokój nastoletniego dziecka, 3. reprezentacyjny salon z biblioteczką, 4. sypialnia z biblioteczką ukrytą za tapicerowanymi panelami.

2020 / #projekt wnętrza mieszkania,projekt wnętrza łazienki,minimalizm,nowoczesne wnętrze

Widok po wejściu na odnowioną łazienkę naszego projektu – obecnie to bardziej domowe spa niż zwyczajna łazienka.

Δ Widok po wejściu na odnowioną łazienkę naszego projektu – obecnie to bardziej domowe spa niż zwyczajna łazienka.

Prosty zabieg zamiany miejscami dawnego prysznicu i umywalki sprawił, że łazienka stała się o wiele bardziej przestronna i uporządkowana.

Δ Prosty zabieg zamiany miejscami dawnego prysznicu i umywalki sprawił, że łazienka stała się o wiele bardziej przestronna i uporządkowana.

Po lewej: szafka z lustrzanymi frontami, a pod nią – podświetlana półka. Po prawej: kabina prysznicowa z podświetlanymi wnękami

Δ Po lewej: szafka z lustrzanymi frontami, a pod nią – podświetlana półka. Po prawej: kabina prysznicowa z podświetlanymi wnękami

Piękna ceramika z błyszczącym finiszem i unikalną fakturą wprowadza w pomieszczenie nietuzinkowy efekt.

Δ Piękna ceramika z błyszczącym finiszem i unikalną fakturą wprowadza w pomieszczenie nietuzinkowy efekt.

Podziel się: