zamknij
MENU

Nasze realizacje:

Pokój nastoletniego dziecka

Precyzyjnie rozplanowany projekt niewielkiego wnętrza – wiele mebli bez wrażenia natłoku (w apartamencie na Mokotowie).

W stosunkowo niewielkim pokój córki rozplanowałyśmy każdy centymetr – dzięki czemu znalazło się w nim miejsce dla wielkiego łóżka, pojemnej szafy oraz biurka. Mimo bogactwa mebli przestrzeń nie jest przeładowana.

Kluczowym punktem tego wnętrza jest skrzyżowanie ulic Garderobianej oraz Wypoczynkowej. Zaplanowałyśmy tam wielkie królewskie łóżko, skąd możną do woli rządzić światem. I gdzie można by posadzić z tuzin koleżanek – gdyby nie koronawirus. Na życzenie mieszkanki pokoju – skromna paleta kolorystyczna, a na ścianie tapeta z minimalistycznym wzorem.

Szafę garderobianą w tym pokoju zaplanowałyśmy aż pod sufit oraz na styku z łóżkiem. W ten sposób udało się wykorzystać każdy cenny centymetr, aby resztę pokoju pozostawić niemal pustą. Niewielkie pomieszczenia mają to do siebie, że łatwo zapełnić je ponad miarę.

W pokoju młodzieżowym zawsze wysoko punktowane są dodatkowe miejsca do siedzenia. Na ratunek wzięłyśmy więc dzianinową pufę. Tuż obok biurka duże lustro, bo przecież trzeba kontrolować wizerunek.

Obejrzyj pozostałe wnętrza zaprojektowanego przez nas apartamentu: 1. otwarta kuchnia z jadalnią, 2. sypialnia z ukrytą biblioteczką, 3. reprezentacyjny salon z biblioteczką, 4. łazienka – domowe spa.

2020 / #projekt wnętrza mieszkania,minimalizm,nowoczesne wnętrze

Δ zdjęcie 360°Projekt pokoju nastoletniego dziecka. Szafa na styku królewskiego łóżka.

Skrzyżowanie ulic Garderobianej oraz Wypoczynkowej – zaplanowałyśmy tam <b>wielkie królewskie łóżko**, skąd możną do woli rządzić światem</b>

Δ Skrzyżowanie ulic Garderobianej oraz Wypoczynkowej – zaplanowałyśmy tam wielkie królewskie łóżko**, skąd możną do woli rządzić światem

<b>Szafę garderobianą w tym pokoju zaplanowałyśmy aż pod sufit</b> oraz na styku z łóżkiem. W ten sposób udało się wykorzystać każdy cenny centymetr.

Δ Szafę garderobianą w tym pokoju zaplanowałyśmy aż pod sufit oraz na styku z łóżkiem. W ten sposób udało się wykorzystać każdy cenny centymetr.

W pokoju młodzieżowym zawsze wysoko punktowane są <b>dodatkowe miejsca do siedzenia</b>. Na ratunek wzięłyśmy więc <b>dzianinową pufę</b>.

Δ W pokoju młodzieżowym zawsze wysoko punktowane są dodatkowe miejsca do siedzenia. Na ratunek wzięłyśmy więc dzianinową pufę.

Podziel się: