zamknij
MENU

Nasze realizacje:

Otwarta kuchnia z jadalnią

Stykającą się z salonem kuchnia na planie otwartym łączy ze sobą funkcjonalność, przestronność i elegancję (w apartamencie na Mokotowie).

Dwustronny blat roboczy, wyspa na styku z salonem, dobre oświetlenie i wygodna część jadalniana – to przepis na kuchenne wnętrze, które musi się podobać.

Odnowiona kuchnia jest dobrze oświetlona, zapewnia mnóstwo przestrzeni roboczej i przechowywania. Czarna kuchenka i zlew doskonale komponują się z zastosowanymi materiałami wykończeniowymi.

W przestrzeni roboczej kuchni zastosowałyśmy tak popularne ostatnio lastryko. Użyłyśmy go konsekwentnie zarówno jako materiału na blat oraz na ścianie – zamiast płytek. Dzięki tak dużej powierzchni terrazzo świetnie się prezentuje, sprytnie skrywając geometrię pomieszczenia.

Wyspa na styku kuchni i salonu jest wysoka, stosownie filtrując widoki od bardziej reprezentacyjnej części mieszkania. Wyposażyłyśmy ją w długą, wnękową półkę z podświetleniem LED: często używane sprzęty są pod ręką, nie zajmując blatu roboczego. Od strony salonu wyspa pełni funkcję regału RTV.

Na końcu blatu roboczego znalazł się unikalny barek ze sklejki, zaprojektowany z myślą o potrzebach pana domu.

Część jadalniana zaplanowana przez nas na końcu kuchni zapewnia mnóstwo dziennego światła. Wokół stołu rozmieściłyśmy tapicerowane krzesła oraz szeroką kanapę, a ściany udekorowałyśmy rodzinnymi pamiątkami.

Obejrzyj pozostałe wnętrza zaprojektowanego przez nas apartamentu: 1. sypialnia z ukrytą biblioteczką, 2.pokój nastoletniego dziecka, 3. reprezentacyjny salon z biblioteczką, 4. łazienka – domowe spa.

2020 / #projekt wnętrza mieszkania,kuchnia na wymiar,nowoczesne wnętrze,minimalizm,unikalne wyposażenie

Δ zdjęcie 360°Dwustronny blat roboczy, wyspa na styku z salonem, dobre oświetlenie i wygodna część jadalniana

Dobrze oświetlona kuchnia, mnóstwo przestrzeni roboczej i przechowywania oraz wydzielona część jadalniania.

Δ Dobrze oświetlona kuchnia, mnóstwo przestrzeni roboczej i przechowywania oraz wydzielona część jadalniania.

<b>Czarna kuchenka i zlew</b> doskonale komponują się z zastosowanymi materiałami wykończeniowymi

Δ Czarna kuchenka i zlew doskonale komponują się z zastosowanymi materiałami wykończeniowymi

W przestrzeni roboczej – <b>tak popularne ostatnio lastryko</b> – użyte konsekwentnie na blacie i na ścianie.

Δ W przestrzeni roboczej – tak popularne ostatnio lastryko – użyte konsekwentnie na blacie i na ścianie.

<b>Wysoka wyspa na styku kuchni i salonu</b> – stosownie więc filtruje widoki od bardziej reprezentacyjnej części mieszkania

Δ Wysoka wyspa na styku kuchni i salonu – stosownie więc filtruje widoki od bardziej reprezentacyjnej części mieszkania

W <b>części jadalnianej</b> mnóstwo dziennego światła. Wokół stołu rozmieściłyśmy tapicerowane krzesła oraz szeroką kanapę, a ściany udekorowałyśmy rodzinnymi pamiątkami.

Δ W części jadalnianej mnóstwo dziennego światła. Wokół stołu rozmieściłyśmy tapicerowane krzesła oraz szeroką kanapę, a ściany udekorowałyśmy rodzinnymi pamiątkami.

Wyspa wyposażona jest we <b>wnękową półkę z podświetleniem LED</b>: często używane sprzęty są pod ręką, nie zajmując blatu roboczego.

Δ Wyspa wyposażona jest we wnękową półkę z podświetleniem LED: często używane sprzęty są pod ręką, nie zajmując blatu roboczego.

Na końcu blatu roboczego – <b>unikalny barek ze sklejki</b>, zaprojektowany z myślą o potrzebach pana domu.

Δ Na końcu blatu roboczego – unikalny barek ze sklejki, zaprojektowany z myślą o potrzebach pana domu.

Podziel się: