zamknij
MENU

Nasze realizacje:

Dom z pięknym widokiem

Kompleksowy projekt wnętrz dużego domu, z którego okien wyjrzysz na wszystkie strony świata

Dużą przyjemność sprawiło nam projektowanie wnętrz pokaźnej podmiejskiej nieruchomości z dużą ilością okien.

Na potrzeby parteru bazującego na planie otwartym zaprojektowałyśmy unikalne meble. Ich solidne, skonstruowane z kamienia i drewna, blaty sprawiają wrażenie lewitujących w powietrzu.
Otwartą przestrzeń parteru podzieliłyśmy na trzy strefy: kuchenną, jadalnianą i wypoczynkową.
Część kuchenna, dzięki wielkiemu oknu pozwala przy porannym espresso podziwiać panoramę okolicy. Umieściłyśmy w niej wolnostojącą wyspę kuchenną z towarzyszącymi jej stołkami barowymi. Gruby kamienny blat, który przeczy grawitacji, opiera się na wyspie.
W części jadalnianej potężny, drewniany blat stołu opiera się na nogach z klejonego szkła, które ledwie można dostrzec.
Ściana z szarej cegły na styku strefy drugiej i trzeciej mieści w sobie kominek dostępny z obu stron. Za nią – część wypoczynkowa. Króluje w niej wielka kanapa zwrócona w stronę strefy RTV i kominka. Stoi tam kolejny „unoszący się w powietrzu” mebel – stolik kawowy.
Samonośne drewniane schody prowadzące na piętro domu również są naszego autorstwa. Za poręczami ukryłyśmy listwy LED. Lekka w wyglądzie, ażurowa balustrada finezyjnie zakotwiczona jest w stropie i stopniach.
Główna sypialnia gospodarzy mieści się na piętrze. Zastosowałyśmy tam drzwi z ukrytymi ościeżnicami.
Wspominałyśmy już, że z okien domu rozpościerają się wspaniałe widoki? Naprawdę?! Nie inaczej jest w łazience na piętrze – wanna na podeście jest tego najlepszym przykładem.
Dom pełen jest sprytnych rozwiązań, ułatwiających codzienność. Wśród nich, znajdująca się w wiatrołapie u wejścia, tapicerowana wnękę z siedziskiem, skąd można w spokoju zasznurować buty. Innym przykładem – dystretny ścienny odpływ wody, ukryty w siedzisku pod prysznicem Lub, w tej samej łazience na piętrze – umywalka zintegrowana z blatem wiszącej szafki.

Projekt zrealizowałyśmy w kooperacji z pracownią Artes Design.

2019 / #projekt wnętrz domu,wnętrza z dużym oknem,nowoczesne wnętrze,drewniane schody,meble na zamówienie,kuchnia na wymiar,unikalne wyposażenie

Część kuchenna pozwala przy porannym espresso podziwiać panoramę okolicy. Po prawej – wyspa kuchenna.

Δ Część kuchenna pozwala przy porannym espresso podziwiać panoramę okolicy. Po prawej – wyspa kuchenna.

Wolnostojąca wyspa kuchenna (z towarzyszącymi jej stołkami barowymi): gruby, kamienny blat (na pierwszy rzut oka – przeczący grawitacji) opiera się na wyspie.

Δ Wolnostojąca wyspa kuchenna (z towarzyszącymi jej stołkami barowymi): gruby, kamienny blat (na pierwszy rzut oka – przeczący grawitacji) opiera się na wyspie.

Widok w stronę kuchni z części jadalnianej. Nad płytą kuchenną w wyspie zaplanowałyśmy w suficie mocny wyciąg wentylacyjny.

Δ Widok w stronę kuchni z części jadalnianej. Nad płytą kuchenną w wyspie zaplanowałyśmy w suficie mocny wyciąg wentylacyjny.

W części jadalnianej – potężny, drewniany blat stołu opiera się na nogach z klejonego szkła, które ledwie można dostrzec.

Δ W części jadalnianej – potężny, drewniany blat stołu opiera się na nogach z klejonego szkła, które ledwie można dostrzec.

Detale unikalnych meble, zaprojektowanych przez nas do salonu. Ich solidne, kamienne lub drewniane blaty sprawiają wrażenie lewitujących w powietrzu.

Δ Detale unikalnych meble, zaprojektowanych przez nas do salonu. Ich solidne, kamienne lub drewniane blaty sprawiają wrażenie lewitujących w powietrzu.

Część wypoczynkowa parteru z „dryfującym w powietrzu” stolikiem kawowym.

Δ Część wypoczynkowa parteru z „dryfującym w powietrzu” stolikiem kawowym.

Zaprojektowane przez nas drewniane schody. Ażurowa balustrada finezyjnie zakotwiczona jest w stropie i stopniach.

Δ Zaprojektowane przez nas drewniane schody. Ażurowa balustrada finezyjnie zakotwiczona jest w stropie i stopniach.

Detale drewnianych schodów. Poręcze skrywają listwy oświetleniowe, dbając o bezpieczeństwo domowników.

Δ Detale drewnianych schodów. Poręcze skrywają listwy oświetleniowe, dbając o bezpieczeństwo domowników.

Główna sypialnia mieści się nie piętrze. Prosimy zwrócić uwagę na zastosowanie drzwi z ukrytymi ościeżnicami.

Δ Główna sypialnia mieści się nie piętrze. Prosimy zwrócić uwagę na zastosowanie drzwi z ukrytymi ościeżnicami.

Wspominałyśmy już, że z okien domu rozpościerają się wspaniałe widoki? Nie inaczej jest w łazience na piętrze. Wanna z podestem jest tego najlepszym przykładem.

Δ Wspominałyśmy już, że z okien domu rozpościerają się wspaniałe widoki? Nie inaczej jest w łazience na piętrze. Wanna z podestem jest tego najlepszym przykładem.

Detale łazienki na piętrze. Po prawej – dystretny ścienny odpływ wody, ukryty w siedzisku pod prysznicem. Po lewej – umywalka zintegrowana z blatem wiszącej szafki.

Δ Detale łazienki na piętrze. Po prawej – dystretny ścienny odpływ wody, ukryty w siedzisku pod prysznicem. Po lewej – umywalka zintegrowana z blatem wiszącej szafki.

Po lewej – wiatrołap u wejścia do domu. Zwracamy uwagę na tapicerowaną wnękę z siedziskiem, skąd można w spokoju zasznurować buty. Po prawej – detal łazienki na parterze.

Δ Po lewej – wiatrołap u wejścia do domu. Zwracamy uwagę na tapicerowaną wnękę z siedziskiem, skąd można w spokoju zasznurować buty. Po prawej – detal łazienki na parterze.

Podziel się: