zamknij
MENU

Nasze realizacje:

Na 9m2: mała sypialnia, dużo funkcji

Wyzwanie dla architekta wnętrz – na niewielkiej powierzchni zmieściłyśmy 2-osobowe łóżko, szafę, regał i biurko

Dwuosobowe łóżko z pojemnikiem na pościel, pojemna szafa, regał na książki i biurko – aż tyle może zmieścić architekt wnętrz na zaledwie 9 metrach kwadratowych sypialni – i to unikając wrażenia ciasnoty.

Nasz klient – rodzina z dwójką szybko rosnących dzieci – powierzył nam trudne zadanie przeorganizowania układu funcjonalnego wnętrz niedużego mieszkania w apartamentowcu. Dotychczasowy pokój dziecięcy stał się sypialnią – a mimo niewielkiej przestrzeni zmuszone byłyśmy dodatkowo uzupełnić funkcje sypialni o przechowywanie i domowego biura. Niewykonalne, powiecie? A my lubimy takie trudne zadania – #wyzwaniaarchitekta!
Pojemną szafę na ubrania zapewnił pewien duży skandynawski sklep meblowy :-), ale podwieszany regał na książki powstał na wymiar. Jego konstrukcja całkowicie ukryłyśmy przed oczami domowników. Za regałem – wzorzysta tapeta – nadająca pomieszczeniu korzystnej głębi.
Dotychczasowa sypialnia – dobrze oświetlona i z dużym oknem balkonowym – stała się idealnym pokojem dziecięcym. Zaplanowałyśmy w nim piętrowe łóżko, duże szafy ubraniowe, przestrzeń do zabawy oraz biurko do nauki i zadań domowych.

Projekt zrealizowałyśmy we współpracy z pracownią Artes Design.

2019 / #projekt wnętrza mieszkania,mała przestrzeń,zmiana funkcji

Tapeta z wzorem roślinnym, umieszczona za regałem na książki nadaje niewielkiemu pomieszczeniu korzystnej głębi.

Δ Tapeta z wzorem roślinnym, umieszczona za regałem na książki nadaje niewielkiemu pomieszczeniu korzystnej głębi.

Zaplanowanie sypialni mającej tylko 9 metrów kwadratowych i spełniającej dodatkowe funkcje przechowywania i pracy – to spore #wyzwaniearchitekta

Δ Zaplanowanie sypialni mającej tylko 9 metrów kwadratowych i spełniającej dodatkowe funkcje przechowywania i pracy – to spore #wyzwaniearchitekta

Mała sypialnia mieści – oprócz dwuosobowego, wysokiego łóżka z pojemnikiem na pościel, także regał na książki, pojemną szafę oraz domowe biuro!

Δ Mała sypialnia mieści – oprócz dwuosobowego, wysokiego łóżka z pojemnikiem na pościel, także regał na książki, pojemną szafę oraz domowe biuro!

Mając dwójkę szybko rosnących dzieci, nasz klient zdecydował się na przeorganizowania układu funcjonalnego wnętrza i zamianę pokoju dziecięcego z sypialnią

Δ Mając dwójkę szybko rosnących dzieci, nasz klient zdecydował się na przeorganizowania układu funcjonalnego wnętrza i zamianę pokoju dziecięcego z sypialnią

Dotychczasowa sypialnia – dobrze oświetlona i z dużym oknem balkonowym – mieści teraz pokój dziecięcy, rownież zaprojektowany przez nasz zespół. Po lewej – biurko do prac domowych.

Δ Dotychczasowa sypialnia – dobrze oświetlona i z dużym oknem balkonowym – mieści teraz pokój dziecięcy, rownież zaprojektowany przez nasz zespół. Po lewej – biurko do prac domowych.

Podziel się: