zamknij
MENU

Nasze realizacje:

Przychodnia weterynaryjna Żyrafa

Projekt wnętrz przychodni: układ funkcjonalny, zewnętrzna witryna i dekoracje

Właściciel trójmiejskiej przychodni weterynaryjnej, zamawiając u nas projekt wnętrza oczekiwał, by mimo solidnie przeszklonego wnętrza zapewnić dyskrecję pacjentom i personelowi. Zaproponowaliśmy nie uciekać się do tanich, stosowanych powszechnie chwytów w postaci zaklejania całych witryn wydrukami wielkoformatowymi. Zamiast nich udekorowaliśmy witryny i wnętrza przychodni unikalnymi ilustracjami. Zasłaniając dokładnie Tyle ile trzeba, sympatyczne zwierzęce naklejki są widoczne z daleka i przy okazji są doskonałą wizytówką przychodni.

Nasze studio przygotowało też zgodny z zasadami ergonomii rozkład pomieszczeń, mebli i sprzętu medycznego, tak zwany układ funkcjonalny. Dobraliśmy do ścian i mebli stosowną paletę barw: biele i delikatne, ciepłe szarości dobrze uzupełniają żywe, nasycone kolory naklejek.
Poczekalnia przychodni, miejsce w którymi nasi pupile oczekują z napięciem wizyty, wymagało wyjątkowych zabiegów. Aby nadać miejscu przytulności, zasugerowaliśmy użycie sosnowej boazerii. Na tak przygotowanej ścianie zawisł specjalnie zaprojektowany do tego wnętrza dekoracyjny plafon w kształcie psa i kota. Całość upiększają dodatkowo zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce abażury Guma balonowa.
Ilustracje stworzył dla nas Wojtek Traczyk.

2015 / #projekt wnętrz przychodni,unikatowe oświetlenie,projekt witryny punktu usługowego

Dzięki naklejkom, mimo przeszklonej witryny, udało się zapewnić pacjentom i personelowi przychodni odrobinę dyskrecji.

Δ Dzięki naklejkom, mimo przeszklonej witryny, udało się zapewnić pacjentom i personelowi przychodni odrobinę dyskrecji.

Sprzęty i meble rozmieszczono we wnętrzu wg opracowanego przez nas układu funcjonalnego. Naklejki z ilustracjami zwierząt zostały z rozmysłem rozplanowane po zakamarkach przychodni.

Δ Sprzęty i meble rozmieszczono we wnętrzu wg opracowanego przez nas układu funcjonalnego. Naklejki z ilustracjami zwierząt zostały z rozmysłem rozplanowane po zakamarkach przychodni.

Dekoracje z naklejek na witrynie pełnią rolę parawanu, a te umieszczone we wnętrzu, są doskonale widoczne z zewnątrz i pełnią rolę wizytówki przychodni.

Δ Dekoracje z naklejek na witrynie pełnią rolę parawanu, a te umieszczone we wnętrzu, są doskonale widoczne z zewnątrz i pełnią rolę wizytówki przychodni.

Dekoracyjne plafony w poczekalni przychodni, umieszczone na sosnowej boazerii, żyją w doskonałej komitywie, jak przysłowiowy pies z kotem.

Δ Dekoracyjne plafony w poczekalni przychodni, umieszczone na sosnowej boazerii, żyją w doskonałej komitywie, jak przysłowiowy pies z kotem.

Żyrafa i jej przyjaciele. Ilustracje do naklejek ściennych powstały specjalnie do zaprojektowanego przez nas wnętrza.

Δ Żyrafa i jej przyjaciele. Ilustracje do naklejek ściennych powstały specjalnie do zaprojektowanego przez nas wnętrza.

Jasnoszare ściany zostały stosownie dobrane, by współgrać z białymi meblami i żywymi kolorami naklejek.

Δ Jasnoszare ściany zostały stosownie dobrane, by współgrać z białymi meblami i żywymi kolorami naklejek.

Poczekalnia przychodni, udekorowana boazerią, plafonem i abażurami GUMA BALONOWA, produkowanymi w Polsce

Δ Poczekalnia przychodni, udekorowana boazerią, plafonem i abażurami GUMA BALONOWA, produkowanymi w Polsce

Podziel się: