zamknij
MENU

Nasze realizacje:

Wąska łazienka

Projekt wnętrza wąskiej, długiej i wysokiej łazienki w kamienicy to duże wyzwanie

Mieszkanie młodego małżeństwa mieści się w historycznej kamienicy. Łazienka jest wyjątkowo „nieustawna” – pomieszczenie jest wąskie, długie i wysokie. Gusta właścicieli mieszkania są wielkomiejskie – dlatego łazienkę zaprojektowano w minimalistycznym, surowym loftowym stylu. We wnętrzu dominuje biel, złamana czernią wyposażenia i elementami z postarzanego drewna. Posadzka – doskonale imitująca drewno – jest ceramiczna. Wrażenie surowości podkreślają detale wyposażenia rodem ze starej fabrykipołożone na tynku czarne przewody elektryczne w tekstylnym oplocie, matowo czarna armatura łazienkowa oraz czarne, jakże by inaczej, loftowe lampy w drucianych klatkach.

Specjalnie na potrzeby tej realizacji zaprojektowano unikatowy regał łazienkowy, wykonany z postarzanego drewna, przypominający kształtem… drabinę.
Projekt powstał w kooperacji z pracownią Artes Design

2016 / #projekt wnętrza łazienki,styl loftowy,unikalne wyposażenie,meble na zamówienie

Wąska, długa i wysoka łazienka mieszkania w historycznej kamienicy doskonale wyraża wielkomiejskie gusta jej właścicieli.

Δ Wąska, długa i wysoka łazienka mieszkania w historycznej kamienicy doskonale wyraża wielkomiejskie gusta jej właścicieli.

Łazienkę wyposażono w czarną, matową armaturę – by podkreślić industrialny charakter wnętrza.

Δ Łazienkę wyposażono w czarną, matową armaturę – by podkreślić industrialny charakter wnętrza.

We wnętrzu dominuje biel z dodatkiem czerni oraz postarzanego drewna. Ceramiczna posadzka doskonale imituje drewno.

Δ We wnętrzu dominuje biel z dodatkiem czerni oraz postarzanego drewna. Ceramiczna posadzka doskonale imituje drewno.

Zaprojektowany na zamówienie klientów oryginalny regał łazienkowy w kształcie drabiny, wykonany jest z postarzanego drewna.

Δ Zaprojektowany na zamówienie klientów oryginalny regał łazienkowy w kształcie drabiny, wykonany jest z postarzanego drewna.

Surowy, industrialny charakter wnętrza podkreślają loftowe, czarne lampy typu „klatka” z nieosłoniętymi żarówkami.

Δ Surowy, industrialny charakter wnętrza podkreślają loftowe, czarne lampy typu „klatka” z nieosłoniętymi żarówkami.

Natynkowa kable w oplocie oraz industrialne, czarne lampy oprócz praktycznych zalet, tworzą minimalistyczną dekorację na ścianach i suficie.

Δ Natynkowa kable w oplocie oraz industrialne, czarne lampy oprócz praktycznych zalet, tworzą minimalistyczną dekorację na ścianach i suficie.

Podziel się: